Bağış
Adak bağışı kızılay ankara şubesi

Adak Bağışı – Koyun – Akika Kurbanı, Şükür Kurbanı

Adak bağışı yaparak binlerce kişinin doymasına katkıda bulunabilirsiniz. Siz de yardım elinizi uzatın ve adak bağışınız binlerce gerçek ihtiyaç sahibine ulaşsın. Adak Bağışı içinde “Koyun”ve “Dana” seçenekleri sunulmaktadır. Adak Bağışı – Koyun sayfasında sadece koyun bağışı yapılabilir.

Seçimi temizle
Açıklama
Ek Bilgi
Reviews (0)
 • Ürün Açıklaması

  Adak Bağışı Koyun Hakkında

  Akika Kurbanı, Şükür Kurbanı ve Adak Kurbanı Bağışlarınızı Türk Kızılayı Ankara Şubesi’ne vekaleten kesilmek üzere bağışlayabilirsiniz. Dini vecibelere uygun olarak kesilen kurbanlarınız ihtiyaç sahiplerine en kısa sürede sıcak yemek olarak dağıtılmaktadır. Bağışladığınız koyunlar ile ihitiyaç sahiplerine yardımcı olun.

  Yeni doğan çocuğunuz için keseceğiniz akika kurbanınız Ulucanlar aşevimizde durumu gerçekten zor olan vatandaşlarımıza dağıtılmaktadır. Şükür kurbanı bağışlarınızı ile yardımda bulunduğunuz ailelerimiz de o günü sofralarında sıcak bir yemek ile geçireceklerdir. Adak kurbanı bağışlarınızı yılın her günü ihtiyaç duyan ailelerimize sıcak yemek olarak dağıtmaktayız.

  Dağıtılacak olan koyun Adak kurbanı bağışlarınızda ilk olarak sizden vekelatet alınmaktadır. Sonrasında bağışladığınız kurbanlıklar aynı gün ya da ertesi gün kesilerek hazırlanmaktadır. Ulucanlar aşevimizde aşçılarımız tarafından hazırlanan kurbanlık etleri pişirilerek sıcak yemek haline getirilmektedir. Aşevimizi ziyaret eden ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız yanlarında getirdikleri tencere ve kaplar ile yemeklerini alarak evlerine götürmektedirler. Adak kurbanı bağışlarınızı dini ve insani değerlere saygılı bir şekilde yerine getirmenize vekalet eden Türk Kızılayı ayrıca sizlerin iyiliğinizi yansıtabilmenin gururunu yaşamaktadır.

  Koyun ve Dana olarak seçenekler sunmaktayız. Adak Bağışı – Koyun sayfasındasınız.
  Evet. Fakat lütfen online adak bağış formunu doldurmayınız. Onun yerine iletişim formunu dolurunuz ya da iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçiniz.
  Hayvan Cinsi Fiyat (TL) Ortalama Ağırlık (kg)
  Koyun 1.050,00
  Dana 7.000,00
  Evet, vekaleten ve dini usule uygun kesilen adak caizdir. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın bu sayfasından konu ile ilgili açıklamaları okuyabilirsiniz.
  Bağışladığınız adağınız Aşevimizde ihtiyaç sahiplerine dağıtılmaktadır.
  Hazırlamış olduğumuz Adak Bağışı Yapılabilecek Yerler listemizi inceleyebilirsiniz 
   
 • Ek Bilgi

  Ayrıca 25TL değerinde bir aile için yemek de bağışlamak istiyor musunuz?

  Evet. Ek olarak bir aile için 25TL değerinde yemek bağışlamak istiyorum., Hayır. Ek bağış yapmak istemiyorum.

 • Yorumlar

  Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. Siz Yorum Yapmak ister misiniz?

  İlk yorumlayan siz olun: “Adak Bağışı - Koyun - Akika Kurbanı, Şükür Kurbanı”

Bağışlarınızı bu sepette topluyoruz.

Bağış Sepeti

Dilediğiniz şekilde bağış yapın.

Bağış Kategorileri

Bağışçı Paneli

Lost password?

View your shopping cart