Bağış
2016 Kurban Bağışı

Ankara Şubesi Ulucanlar Aşocağı Küçükbaş Kurban Bağışı

Türk Kızılayı Ankara Şubesi’ne ait bulunan Ulucanlar Aşocağımız vekalet usulü küçükbaş kurban kesimine 2018 yılında da devam etmektedir. Yapacak olduğunuz Kurban Bağışı , Kızılay ile emin ellerde.

2018 yılı kurban bedellerimiz 750.00 TL olup kurban kesimlerimiz İstanbul Yolu 23 km de Susuz Köyü Beşkardeşler mezbahasında gerçekleştirilecektir.

Kurban etlerinden Aşocağı ihtiyacı ayrıldıktan sonra kalanının tamamı Kurban Bayramı süresince ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır.

Kurbanlıklarınız Aşocağı için canlı kesilecektir…

Kurban etlerinden hiç kavurma yapılmayacak tamamı değerlendirilecektir.

Bu güne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve güven sayesinde  toplumsal dayanışmaya verdiğiniz destek ve yoksul yüreklere yaşattığınız bayram sevinci için teşekkürlerimizi sunarız.

Ahmet Hizanlıoğlu
Türk Kızılayı Ankara Şubesi Başkanı

Seçimi temizle
Açıklama
Reviews (0)
 • Ürün Açıklaması

  Değerli Kızılay Dostumuz;

  İnsanlığa hizmet amacıyla, sevgi, kardeşlik ve dostluk adına gönül köprüleri kurmayı hedefleyen Aşocağımız 98 yıldır siz değerli bağışçılarımızın katkılarıyla varlığını sürdürmekte ve hizmetine devam etmektedir.

  2017 yılı içerisinde Aşocağımıza 455.792,91 kg kuru gıda, 167.123,86 kg et (adak ve kurbanlık olmak üzere) 738,00 porsiyon hazır yemek, 49.315 adet ekmek bağışı alınmış ve bu bağışların tamamı yıl içerisinde ihtiyaç sahiplerine ulaştırılarak hayır duaları alınmıştır. Yardım ve destek amacıyla göstermiş olduğunuz samimi çabalarınız bizleri son derece mutlu etmiştir. Değerli katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Allah hayırlarınızı kabul etsin.

  Bu yıl Aşocağımızdan kesilerek ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak küçükbaş kurban fiyatı 750,00TL, yurtdışı vekaleten kurban kesim bedeli 590,00 TL olarak belirlenmiştir. Kesilen kurbanlıkların tamamı Kurban Bayramı süresince ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır.

  Kuruluşundan günümüze kadar insanlığa hizmet etmek amacıyla çalışan Türkiye Kızılay Derneğine duyduğunuz güvene, toplumsal dayanışmaya verdiğiniz destekle şefkate muhtaç yüreklerde yaşattığınız bayram sevincine, Derneğimiz ve hayırlarınızdan faydalanan insanlarımız adına teşekkür eder; kalbinizdeki iyiliğin hiç eksilmemesini dileriz.

  Ahmet HİZANLIOĞLU
  Türk Kızılayı Ankara Şubesi Başkanı

 • Yorumlar

  Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. Siz Yorum Yapmak ister misiniz?

  İlk yorumlayan siz olun: “Ankara Şubesi Ulucanlar Aşocağı Küçükbaş Kurban Bağışı”

Bağışlarınızı bu sepette topluyoruz.

Bağış Sepeti

Dilediğiniz şekilde bağış yapın.

Bağış Kategorileri

Bağışçı Paneli

Lost password?

View your shopping cart