Türk Kızılay Ankara Şubesi ve Osmanlı Türkmenleri Derneği’nin ortaklaşa düzenlemiş olduğu, Keçiören Milli Eğitim Müdürlüğü ve Keçiören Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün destekleriyle, Türkmen kardeşlerimiz için Türkçe Dil Kursu ve Türkçe okuma yazma kursunun, ilk mezunları için diploma töreni ve etkinliği düzenlenmiştir. Şiir ve türkü dinletilerinin yanı sıra konuk sanatçılar ve değerli misafirlerimiz de etkinliğimize renk katmışlardır.

Programda Protokol konuşmalarını; Osmanlı Türkmenleri Derneği Genel Başkanı Sn. Şafak SOY, Türk Kızılay Ankara Şube Başkan Yardımcısı Sn. Ahmet ERDOĞAN yapmıştır.

Türk Kızılay Genel Müdür Yardımcısı Sn. Alper KÜÇÜK ve Göç Müdürü Bayram SELVİ adlarına verilen plaketi Sn. Ece YILMAZTÜRK almıştır.

Türk Kızılay Ankara Şube Başkanı  Sn. Ahmet Hizanlıoğlu’na, Türk Kızılay Ankara Şube Başkan Yardımcısı Sn. Ahmet Erdoğan’a, Türk Kızılay Ankara Kadın Kolları Başkanı Sn. Meltem Elmacı’ya, Türk Kızılay Ankara Şube Halkla İlişkiler Koordinatörü Sn. Dilek Kaya’ya, Kansere Gülümse Derneği Başkan Yardımcısı ve Türk Halk Müziği Sanatçısı Hasibe Temiz’e, Birleşen Yürekler Derneği Genel Başkanı, Şair, Yazar Sn. Yasemin Meydan’a, BBP Ankara İl Başkan Yardımcısı Sn. Gülperi Çalı’ya, MHP ve BBP Katılımcılarına teşekkür ederiz.

IMG_9995 IMG_0011 IMG_9693 IMG_9738IMG_9759 IMG_9774 IMG_9826 IMG_9851 IMG_9880 IMG_9900 IMG_9917 IMG_9921IMG_9955 IMG_9992

Bir yant bırakın

You must be logged in to post a comment.